Новини та корисна інформація

Технологія виробництва плит перекриття

Плити перекриття заводу “Харківські будматеріали” є класичним та універсальним матеріалом для перекриттів та покриттів багатоповерхових житлових будинків, виробничих будівель, торгових центрів, котеджів, гаражів тощо.
Крім свого функціонального призначення плити перекриття відрізняються особливостями виробництва:
  • опалубний спосіб (ПК);
  • безпалубне формування (ПБ)
Завод Харківські Будматеріали виготовляє плити перекриття безпалубним формуванням, тому що дане рішення є найбільш сучасним та прогресивним, а також забезпечує вищі характеристики виробу в порівнянні з опалубним способом.
Безопалубочне формування залізобетонних плит перекриття відбувається на стрічці конвеєра. По ньому безперервно переміщається залізобетонна стрічка, в основі якої знаходяться металеві канати. Після формування стрічку накривають теплоізоляційним матеріалом і прогрівають до необхідної температури згідно з технологією, а потім ріжуть на фрагменти необхідної довжини. Перевага безопалубочного формування полягає в тому, що можна створювати плити практично будь-яких розмірів. Поверхня готових плит перекриття, виконаних еструдерним методом, обробляється апаратом, що розгладжує. Це сприяють вирівнюванню площини виробів, що запобігає утворенню поверхневих тріщин.
Плити перекриття можуть бути порізані під будь-яким кутом та за будь-якими розмірами на замовлення.
Технології виробництва будматеріалів