Новини та корисна інформація

Переваги кладки газобетону на клей

Взимку тепліше, влітку прохолодніше

Тонкий шов кладки (3 мм) унеможливлює наявність «містків холоду» (прошарків матеріалу з високою теплопровідністю, що призводять до зростання тепловтрат). При використанні цементно-піщаного розчину (шов кладки 15 мм) це неможливо. Таким чином в 2 рази покращується теплоізоляція всього будинку. Економія коштів на опалення приміщень взимку досягає до 32%, а на охолодження влітку - до 27%.

Зручніше

Клей для газобетону у вигляді сухої суміші дуже просто приводиться в робочий стан, достатньо додати воду до суміші у встановленій пропорції.
Час коригування положення блоку, покладеного на клей, становить 5-7 хвилин, при використанні цементно-піщаного розчину час на коригування блоку відсутній.
Товстий шар цементно-піщаного розчину збільшує ймовірність зробити кладку нерівною.

Міцніше

Міцність при стисканні та міцність при згинанні кладки газобетону на клей вище, ніж у кладки газобетону на цементно-піщаний розчин по причині когезійного характеру зчеплення між газобетоном та клеєм.

Економніше

Витрати клею для газобетону в 3,5-5 разів менші, а його ціна вища за ціну на цементно-піщану суміш всього в 2 рази.
Товщина шва цементно-піщаного розчину практично не може бути меншою 15 мм із-за високого водопоглинання газобетону. Таким чином, витрата цементно-піщаного розчину складає близько 180 кг/куб. м, а клею для газобетону лише 25 кг/куб. м.
Високоточні газобетонні блоки формують рівну поверхню стіни, що дозволяє заощадити близько 40% коштів на оздоблювальних роботах. Таке заощадження досягається завдяки тонкому шару штукатурки (від 5 мм).
Для виконання оздоблювальних робіт рекомендуємо використовувати штукатурку для газобетону ХБМ ШТ-34 з ефектом "дзеркальна поверхня", яка не потребує попереднього шпаклювання.
Використання спеціальних інструментів у сукупності із порційним дозуванням матеріалів зменшує витрати клейової суміші для газобетону на 5-7%.
Технології будівництва