Штукатурка цементно-вапняна ШТ29 РН

Завод Харківські Будматеріали
85,00
грн.
Ручного нанесення. Модифікована.
Суміш виготовлена на основі високоякісного портландцементу М500 Д0, вапна, фракціонованого піску та модифікуючих добавок провідних європейських виробників.
Має високу адгезію, паропроникність, легко наноситься на оброблювану поверхню, водо- і морозостійка, екологічно безпечна.
Характеристики
Застосування
Упаковка

Характеристики

Умовне позначення суміші: ЦВ.1. ШТ2 ДСТУ Б В.2.7-126:2011
Пропорція суміші: 0,17–0,20 л води на 1 кг сухої суміші
Термін придатності: до 2-х годин
Витрата при товщині шару 1 мм: близько 1,55 кг/кв. м
Товщина шару: від 5 до 20 мм
Міцність при стисканні: больше 7,0 МПа
Міцність зчеплення з основою: не менше 0,3 МПа
Міцності на розтяг при вигині: більше 2,0 МПа
Морозостійкість: не менше 50 циклів

Застосування

Підготовка основи
Основа повинна бути міцною, сухою й очищеною від забруднень: жиру, масел, пилу та інших речовин, що знижують адгезію розчину до основи. Поверхні, що сильно вбирають, обробити ґрунтовкою.
Приготування розчинної суміші
Суху суміш змішати із чистою водою (температура води 20±5 0C) у співвідношенні 0,17 – 0,20 л води на 1 кг суміші (4,25–5,0 л на мішок 25 кг). Суху суміш висипати в ємність із заздалегідь відміреною кількістю води і перемішати дрилем з насадкою до однорідного одержання без грудок і згустків маси. Дати розчинної суміші вистояти протягом 5 хв. для дозрівання та повторно перемішати. Розчин після замішування готовий до використання протягом 2 год.
Порядок робіт
Штукатурку нанести на підготовлену основу накиданням з подальшим вирівнюванням металевими кельмами та загладжуванням теркою. Час твердіння суміші становить приблизно 24 год залежно від відносної вологості повітря, температури та типу основи. Товщина нанесення штукатурного шару за прохід від 5 до 20 мм. Роботи проводити при температурі повітря та основи від +50С до +300С.
Примітка
Усі рекомендації та показники якості правильні при температурі навколишнього середовища +20 0С та відносній вологості 60 %. В інших умовах можлива зміна робочих параметрів суміші. При попаданні розчину у вічі необхідно промити їх водою і звернутися до лікаря.

Упаковка

Паперовий мішок, маса нетто – 25 кг.
Гарантійний термін зберігання у непошкодженій упаковці - не більше 12 місяців з дати виготовлення.
Пакет – 48 мішків на євро піддоні.
Переглянути також