Асортимент та ціни на готову продукцію заводу "Харківські будматеріали"
Цей веб-сайт використовує файли cookie для більш комфортної роботи користувача
Політика конфіденційності
Приймаю
 
 
Завод Харківські будматеріали
since 1996

Сухі будівельні суміші

Сучасні технології управління і контролю виробничим процесом, якісна сировина, унікальна рецептура гарантують постійну і бездоганну якість
Вся лінійка сухих будівельних сумішей заводу "Харківські будматеріали" виготовлена на обладнанні компанії M-TEC (Німеччина), визнаному європейському лідеру у галузі обладнання для виробництва сучасних будівельних матеріалів
Сухі будівельні суміші заводу "Харківські будматеріали" мають низку переваг перед аналогічною продукцією інших виробників, а саме:
 • доступна ціна - завод "Харківські будматеріали" реалізує сухі будівельні суміші власного виробництва без посередників;
 • один із кращих в Україні показників співвідношення ціни та якості - незважаючи на доступні ціни, якість продукції завжди відповідає найвищим вимогам вітчизняних та європейських стандартів, впроваджена система контролю якості на кожному етапі виробництва гарантує потрібний результат;
 • вся лінійка сухих будівельних сумішей ХБМ сертифікована;
 • можливість отримати консультації та поради, щодо застосування безпосередньо від спеціалістів підприємства, які займаються розробкою рецептур, підбором сировини, випробуваннями та виробництвом;
 • суворе дотримання правил зберігання та транспортування продукції замовнику.

Клейові суміші

Зручні та прості в експлуатації, мають екологічно безпечний склад, відмінну адгезію, до того ж довговічні

Штукатурні суміші

Завдяки полімерним добавкам мають чудові показники міцності, вологостійкості, стійкості до появи цвілі і грибка

матеріали для облаштування підлоги

Оптимальний варіант для вирівнювання підлоги, додавання їй міцності, підвищення показників теплоізоляції та звукоізоляції

Купити сухі будівельні суміші Харків

Якщо Ви займаєтеся ремонтом, значить, ви напевно плануєте купити сухі будівельні суміші в Харкові чи інших містах України, адже на сьогоднішній день жодне будівництво не проходить без них. Самостійний заміс інгредієнтів давно не має попиту, оскільки при змішуванні компонентів можуть бути похибки, які призведуть до зниження якості розчину. Це старий спосіб отримати необхідну суміш, який займає багато часу та сил. Завдяки виготовленим на підприємстві сухих будівельних сумішей Ви отримаєте готову пропорцію.

Плюси купівлі сухих будівельних сумішей

Незважаючи на більш вищу вартість сухих будівельних сумішей, їх використовують дедалі частіше. Завдяки модифікуючим добавкам властивості продукту покращуються та додають суміші технологічні особливості: пластичність, вміст вологи, морозостійкість, зміну фізичних і механічних властивостей.
У готових сухих будівельних сумішей є низка переваг:
 1. Суворе дотримання розробленого виробником рецепту та властивостей.
 2. Для роботи із сумішами потрібен лише необхідний об'єм води.
 3. Можливість великого терміну зберігання дозволяє залишати сухі суміші на будівництві або в складському приміщенні та використовувати їх у разі потреби.
 4. У сухому вигляді суміші добре переносять транспортування на великі відстані.
 5. Можна працювати з тонким та товстим шаром, чого не вийде зі звичайним розчином.
 6. Якісний результат застосування.
 7. Можна наносити на поверхню за допомогою спеціальної машини.

Види сухих будівельних сумішей

Найбільш поширеними сухими будівельними сумішами являються чотири види:
 • цементні;
 • магнезіальні;
 • вапняні;
 • гіпсові.
Також сухі будівельні суміші ділять на види за призначенням:
 • кладочні;
 • штукатурні;
 • шпаклювальні;
 • клейові;
 • затирочні.
Сьогодні можна купити сухі будівельні суміші для різних цілей. В інтернет-магазині заводу ХБМ (Харківські будматеріали) не лише широкий асортимент якісного товару, а й доступні ціни. Відкривши наш прайс-лист на сухі будівельні суміші, Ви переконаєтесь у цьому. Економія коштів та збереження високої якості досягається за допомогою відсутності посередників.

Сухі будівельні суміші для підлоги та стін

Ремонт завжди починається з вирівнювання поверхонь. Про проблеми, які можуть доставити криві стіни та підлога, можна розповідати довго (складнощі з декоративним покриттям, встановленням меблів тощо). Раніше розчини виготовляли власноруч, змішуючи пісок та цемент. Це приносило безліч проблем, пилу і вимагало великих зусиль.
Готові сухі будівельні бетонні суміші - оптимальний варіант для тих, хто хоче вирівняти підлогу, надати їй міцності, а також збільшити тепло- та звукоізоляцію.
Завдяки якісно проведеним роботам із стяжки підлоги ви отримаєте ідеально рівну поверхню. Завдяки сухим будівельним сумішам висихання відбувається швидше, тому фінішне покриття можна зробити раніше.
Чорна стяжка може бути з бетону чи цементного ризчину. Для стяжки підлоги сухі будівельні суміші на цементній основі використовуються частіше, ніж гіпсові, хоча вони коштують дорожче і на висихання потребують більше часу. Однак переваги цементних сумішей – універсальність та довговічність. Суха будівельна суміш для стяжки підлоги легко замішується міксером або дрилем із насадкою. Завдяки різним добавкам у складі та армуючого фіброволокна суміш відносно пластична і в результаті виходить міцна підлога, в якій не з'являться тріщини.
Ціни на сухі будівельні суміші для підлоги заводу ХБМ демократичні. У нас ви знайдете такі матеріали для підлоги:
 • універсальний цементно-піщаний розчин (ЦПС) - можна використовувати для штукатурки, стяжки та кладки усередині або зовні приміщень;
 • стяжка для підлоги - суміш легко вирівнюється, придатна для використання усередині приміщень;
 • самовирівнювальна суміш.
В категорії "Штукатурні суміші" Ви знайдете наступні сухі будівельні суміші для стін:
 • декоративна біла;
 • для газобетону;
 • цементно-вапняна машинного нанесення;
 • цементно-вапняна ручного нанесення.

Сухі будівельні суміші клейові та гідроізоляційні

Суміші сухі клейові будівельні використовуються на стадії обробки приміщення. Завдяки їм клеїться плитка, кріпиться пінопласт або теплоізоляція. Використання клейової суміші дуже просте - достатньо розвести у воді. Залежно від мети, ХБМ пропонує такі види сухих клейових сумішей:
 1. Армуючий клей для теплоізоляції.
 2. Клей для закріплення плитки (3К1 – для внутрішніх робіт, 3К2 – для зовнішніх робіт, 3К41 – супереласт).
 3. Клей для газобетону.
Важливо подбати про гідроізоляцію. Це досить складний та відповідальний етап ремонту, адже неякісний матеріал чи наявність помилок під час роботи може призвести до складного та дорогого усунення проблем у майбутньому. Сухі будівельні суміші для гідроізоляції від ХБМ зручні та прості в експлуатації, до того ж довговічні.
Гідроізоляційні сухі будівельні суміші мають екологічно безпечний склад, з їх рецептури виключено токсичні речовини та хлориди. Ці суміші швидко схоплюються і мають гарний поріг міцності. Також вони мають відмінну адгезію до основ із щільною або комірчастою структурою.
Продукція заводу ХБМ має усі необхідні сертифікати якості та відповідності. Пропонуємо широкий вибір різних будматеріалів.
Як виробник, завод ХБМ має три головні переваги:
 1. Ціна - ми пропонуємо найбільш доступні ціни на сухі будівельні суміші в Україні, а також доставку по всій Україні.
 2. Якість - попри доступні ціни, якість наших товарів залишається на найвищому рівні, кожен етап виробництва, від закупівлі сировини до доставки товару, суворо контролюється.
 3. Сервіс - досвідчені спеціалісти готові проконсультувати покупця по кожному виду продукції, яка виготовляється на заводі. Наші працівники кваліфіковані та працюють швидко, доставка можлива за зручною Вам адресою.
Широкий спектр застосування сухих будівельних сумішей досягається шляхом правильно розрахованих властивостей та дотримання правил зберігання і транспортування. Ми гарантуємо високу якість товару, тому що контролюємо кожен етап роботи, а завдяки власному виробництву пропонуємо доступні ціни, чого не можуть запропонувати інші інтернет-магазини сухих будівельних сумішей.
Завод ХБМ пропонує широкий асортимент будівельних матеріалів, таких як: силікатна цегла (лицьова, рядова), газобетон (газоблок), плити перекриття, фундаментні блоки, бетон та сухі будівельні суміші.

Що таке стартова штукатурка?

Стартові штукатурки (чорнові), бувають гіпсові, цементні, вапняні, цементно-вапняні, цементно-перлітові. Використовуються для нанесення першого штукатурного шару, при вирівнюванні стін, як всередені так і зовні будівлі.

Що таке фінішна штукатурка?

Фінішні штукатурки (безпіщанка) використовують для нанесення тонкого фінішного шару. Такі штукатурки еластичні легко тягнуться, без зерна. Наносять фінішну штукатурку на стіни перед їх фарбуванням чи облицюванням шпалерами.

У Вас виникли запитання?

Ви завжди можете звернутися до нас за телефонами:
+38 (050) 323-03-00
+38 (067) 624-03-00
+38 (057) 789-03-00
(телефони доступні з 09:00 до 18:00 у робочі дні)
або напишіть нам:
trade@kbm.ua