Асортимент та ціни на готову продукцію заводу "Харківські будматеріали"
Цей веб-сайт використовує файли cookie для більш комфортної роботи користувача
Політика конфіденційності
Приймаю
 
 
Завод Харківські будматеріали
since 1996

Блок фундаментний

Виготовляється з важкого бетону має високу щільність і міцність, що дозволяє використовувати в якості несучої конструкції при великих навантаженнях
При виробництві блоків фундаментних ХБМ застосовується технологія вібропресування, через що значно підвищується щільність бетону, і відповідно міцність блоку.
Переваги блоку фундаментного (ФБС) заводу "Харківські будматеріали":
 • тривалий термін експлуатації - правильно встановлений фундаментний блок від надійного виробника прослужить понад 100 років;
 • висока якість, швидкість збирання та легкість у монтажі - враховуючи, що кожен день будівельних робіт обходиться в чималу суму, економія часу суттєво скоротить Ваш кошторис та дозволить значно прискорити темпи будівництва;
 • міцність, надійність та стійкість до агресивних середовищ - фундаментні блоки ХБМ не бояться вогкості та корозії;
 • відмінні показники морозостійкості та міцності до вологи - фундамент із блоків ХБМ легко витримує значні коливання температури;
 • можливість застосовувати в не найбільш сприятливих геодезичних умовах.

Блок фундаментний шириною 300 мм

Має високу щільність і міцність, що дозволяє використовувати в якості несучої конструкції при великих навантаженнях

БЛОК ФУНДАМЕНТНИЙ ШИРИНОЮ 400 ММ

Має високу щільність і міцність, що дозволяє використовувати в якості несучої конструкції при великих навантаженнях

БЛОК ФУНДАМЕНТНИЙ ШИРИНОЮ 500 ММ

Має високу щільність і міцність, що дозволяє використовувати в якості несучої конструкції при великих навантаженнях

БЛОК ФУНДАМЕНТНИЙ ШИРИНОЮ 600 ММ

Має високу щільність і міцність, що дозволяє використовувати в якості несучої конструкції при великих навантаженнях

ФБС від заводу ХБМ кращі, ніж у інших виробників - це достовірний факт

Блоки фундаментні оптом чи вроздріб необхідні для будівництва кожної будівлі, будь то великий торговий центр, хмарочос або невеликий дачний будиночок. Саме фундамент визначає, як довго простоїть будівля, наскільки міцною і наскільки вона буде відповідати всім стандартам безпеки.
Під час зведення фундаменту все частіше використовуються бетонні блоки, їх ще називають блоки ФБС. Вони використовуються не тільки для облаштування стрічкових збірних фундаментів, але і для зведення стін підвалів. Такі блоки виготовляються з бетону, який заливається у спеціальні прямокутні форми із залізними петлями. Останні стануть у нагоді при транспортуванні та при укладанні блоку при будівельних роботах. Популярність блоків обумовлена не тільки їхньою практичною зручністю, адже вже не потрібно витрачати час і зусилля на самостійне заливання фундаменту, а й щодо їх порівняно доступної ціни. Бетонні блоки для фундаменту здатні витримувати дуже великі навантаження, їх можна використовувати для будівництва великих промислових підприємств.

Фундаментний блок будівельний у Харкові

Для кожного розміру блоку, який виготовляється виключно за стандартами ДСТУ, існує власне маркування. Найбільш популярні блоки "24-6-6т". Довжина такого виробу становить 2,4 метра, а ширина та висота - 0,6 метра. Це найбільш оптимальний розмір для перевезення та використання у процесі будівництва.
Якщо у Вас є запитання де купити блоки ФБС, у нас є відповідь - на заводі Харківські будматеріали.
Наші фундаментні блоки мають такі переваги:
 1. Тривалий термін експлуатації - блок, придбаний у надійного виробника та правильно встановлений, зможе прослужити довгі роки.
 2. Висока якість, швидкість складання та легкість у монтажі - враховуючи, що кожний день будівельних робіт обходиться в чималу суму, економія часу зможе суттєво скоротити Ваш кошторис. Фундамент можна обладнати протягом короткого часу.
 3. Міцність, надійність та стійкість до агресивних середовищ - наші фундаментні блоки не бояться вогкості та корозії.
 4. Відмінні показники морозостійкості та стійкості до вологи - фундамент з бетонниз блоків легко витримає широкі коливання температури.
 5. Блоки ФБС ХБМ виготовлені з екологічно чистих матеріалів, до їх складу входять цемент, щебінь, пісок та вода.
 6. Економічний зиск - Вам знадобиться набагато менше таких супутніх матеріалів, як бетон і пісок, також вже не потрібно будувати опалубну систему.
 7. Фундаментні блоки застосовуються не в найбільш сприятливих геодезичних умовах, перепад висоти ґрунту може складати до одного метра.

Купити фундаментні блоки будівельні з доставкою

Блоки фундаментні оптом чи в роздріб можна купити в Харкові, Києві, Дніпрі, Полтаві, Сумах та в будь-якому іншому місті України, звернувшись на завод Харківські будматеріали (ХБМ). Ми являемось одним з лідерів України по виробництву будівельних матеріалів. Ми можемо запропонувати Вам ціни на бетонні фундаментні блоки, які вас цілком влаштують.
У нашому асортименті є високоякісні фундаментні блоки популярних розмірів. У разі виникнення будь-яких питань щодо технічних характеристик продукції або її наявності Ви можете зв'язатися з нашими працівниками, які нададуть вам всю необхідну інформацію. Ми завжди підемо назустріч покупцеві та запропонуємо гнучку систему знижок. Питання логістики краще обговорювати безпосередньо з менеджерами ХБМ. Наша компанія усвідомлює важливість кожної години під час будівельних робіт та доставляє продукцію на будівельний об'єкт у призначені терміни.
Якщо ви хочете купити блоки ФБС оптом або в роздріб, або інші матеріали, наприклад, силікатну цеглу, газобетон, плити перекриття, сухі будівельні суміші в Харкові або в інших містах України, чекаємо Вас на заводі ХБМ. Ми запропонуємо Вам якісні будівельні матеріали, доступні ціни та грамотний сервіс.

У Вас виникли запитання?

Ви завжди можете звернутися до нас за телефонами:
+38 (050) 323-03-00
+38 (067) 624-03-00
+38 (057) 789-03-00
(телефони доступні з 09:00 до 18:00 у робочі дні)
або напишіть нам:
trade@kbm.ua