Асортимент та ціни на готову продукцію заводу "Харківські будматеріали"
Цей веб-сайт використовує файли cookie для більш комфортної роботи користувача
Політика конфіденційності
Приймаю
 
 
Завод Харківські будматеріали
since 1996

Газобетон / Газоблок

Оптимальний матеріал для малоповерхового будівництва споруд котеджного типу, а також для будівництва багатоповерхових споруд монолітно-каркасного проектування
Стінові блоки з газобетону заводу "Харківські будматеріали" виготовлені на високоточному обладнанні компанії Hoetten (Німеччина). За своєю якістю газобетон ХБМ відповідає найвищим вимогам вітчизняних та європейських стандартів.
Точна геометрія газобетонних блоків заводу "Харківські будматеріали" дозволяє:
  • швидко здійснювати зведення стін споруд із застосуванням клейової суміші МР2 ХБМ;
  • виключити теплові втрати у стінах через так звані «містки холоду», оскільки товщина клейового шову складає від 0,5 мм до 3,0 мм;
  • економити на роботах з внутрішнього вирівнювання стін, оскільки готова стіна із газобетону виходить настільки рівною, що відпадає необхідність у таких роботах.
Вигідна пропозиція НА ГАЗОБЕТОН, ГАЗОБЛОК
Экономічне рішення для зведення зовнішніх стін та внутрішніх перегородок будівель різноманітного призначення
Розрахуйте за габаритними розмірами будівлі необхідний об'єм газобетонних блоків ХБМ "Hoetten" та зробіть замовлення на поставку
Газобетон (газосилікат, газоблок, пористий бетон автоклавного твердіння) - мінерально-кам'яний штучний матеріал з рівномірно розподіленими порами. Це надійний та перевірений часом будівельний матеріал.
За майже сторічну історію газобетонні блоки знайшли застосування практично у всіх типах конструктивних елементів будівель і споруд самого різного призначення.
Стінові блоки із газобетону ХБМ "Hoetten" – оптимальний матеріал для малоповерхового будівництва споруд котеджного типу, а також для будівництва багатоповерхових споруд монолітно-каркасного проектування.
Основні властивості газобетону ХБМ "Hoetten"
  • Довговічність
    При правильному монтажі блоків довговічність стіни становить близько 100 років.
  • Теплота
    Пориста структура газобетону забезпечує хорошу теплоізоляцію, яка у 3-5 разів вища, ніж у цегли, а також у 8 разів вища, ніж у важкого бетону за однакових температурних умов. Витрати на опалення будинку із газобетону на 25-32% нижчі, ніж на опалення будинку із цегли.
  • Мікроклімат
    Завдяки пористій структурі газобетон «дихає» регулюючи вологість та температуру в приміщенні – взимку тепло, влітку прохолодно.
  • Швидкість та економічність монтажу, простота обробки
    Мінімальна вага газобетону та великі розміри блоку, у порівнянні з цеглою, дозволяють у кілька разів зменшити витрати на транспортування, подачу на робочі місця та укладання в конструкції будівель. Стіна із газобетону в 4-5 разів зменшує навантаження на фундамент (квадратний метр цегляної стіни важить більше 1 т, а газобетону – всього 150-200 кг), як наслідок, будинок можна зводити на легшому фундаменті. Це значний плюс в економії бюджету. Газобетон легко піддається обробці (пиляється, ріжеться), у стіни легко забиваються цвяхи та вкручуються шурупи.
  • Звукоізоляція
    Газобетон має високу здатність до поглинання звуку. У будинках з газобетону забезпечуються чинні вимоги щодо звукоізоляції приміщень.
  • Пожежна безпека
    Не горючий матеріал, пожежна безпека об'єктів характеризується найвищими ступенями вогнестійкості. Вироби із газобетону відносяться до негорючих матеріалів та мають нульові показники поширення вогню при пожежі.
  • Екологічність
    Під час експлуатації не виділяє токсичних речовин. Для порівняння, коефіцієнт екологічності газобетону – 2, дерева – 1, цегли – 10. Для виготовлення стінових блоків із газобетону використовується тільки природна сировина: пісок, цемент, вапно та алюмінієва паста (пудра).
  • Стійкість до бактерій, плісняви, грибків
    Проведені дослідження показали, що навіть при температурі від +25 до +30 градусів, а також при відносній вологості повітря від 95% до 98%, газобетон виявляє повну стійкість до бактерій, плісняви та грибків.
Характеристики стінових блоків із газобетону ХБМ "Hoetten"
Типові розміри стінових блоків із газобетону ХБМ "Hoetten"
Пакування газобетону на заводі "Харківські будматеріали" здійснюється на автоматизованій лінії компанії OMS IPSG (Італія).
Газобетон ХБМ "Hoetten" пакується відкритим способом (поліетиленовий ковпак тільки зверху).
Переваги пакування відкритим способом очевидні, а саме:
  • продукцію завжди можна візуально оглянути щодо відколів, пошкоджень, прихованих дефектів, тощо;
  • залишкова волога випаровується швидше і рівномірніше та не конденсується на внутрішній стороні поліетиленового мішка (термоусадки), що, в свою чергу, не дає газобетону набрати зайву вологу і стати більш крихким.
Переваги газобетону над пінобетоном
  • Технологія виробництва
    У виробництві пінобетону не використовують автоклави та нарізку блоків, його заливають відразу у готові форми. В результаті пінобетонні блоки дають велику усадку (3-5 мм/м) вже через місяць, а це ризик появи на стінах тріщин.
  • Екологічність
    Пінобетон виготовляється з використанням шкідливих речовин (каніфоль, їдкий натрій та інші).
  • Геометрія, простота застосування
    Кладка газосилікатних блоків зручніша - «посадити» на клей правильною формою матеріали легко, тоді як у піноблоків форма не настільки ідеальна. При штукатурці стін з піноблоків витрата матеріалів і трудовитрати набагато вищі, ніж при штукатурці рівних стін із газобетону.
  • Міцність, щільність, теплопровідність
    Після автоклавної обробки газобетон одразу виходить на 100% своєї міцності. З газобетону щільністю D500 зводять стіни будинків до 2 поверхів, а із пінобетону щільністю нижче D600 несучі стіни зводити не можна. Теплопровідність пінобетону вища, ніж у газобетону, отже пінобетон «холодніший».
  • Звукоізоляція
    Газобетон у порівнянні із пінобетоном має кращі звукоізоляційні властивості.

Газобетон (газоблок) ціна в Харкові

Сучасне будівництво важко уявити без газобетону. Це універсальний матеріал для зведення будівель. Багато будівельних компаній обирають газоблок, оскільки з ним простіше працювати. Легкість полягає в обробці: свердлінні, забиванні цвяхів та інших металевих конструкцій. Газобетон не горючий – ще один важливий плюс цього виду будівельних матеріалів. Газоблок – екологічно чистий матеріал.
Зазначимо, що об'єм одного газобетонного блоку більший, ніж об'єм однієї цеглини. Відповідно, процес кладки цегли займе більш тривалий час, ніж зведення стін із газобетону. Крім того, при будівництві із газобетону витрачається на 30% менше коштів.
До позитивних якостей матеріалу можна віднести низьке навантаження на фундамент. Пов'язано це з невеликою вагою газобетону, оскільки його структура пориста. При будівництві стіни, на відміну від цегли, блоки із газобетону створюють навантаження на фундамент у 5 разів менше. Також доставка газобетону на об'єкт будівництва обійдеться дешевше та швидше.

Газоблок має переваги

Газоблок має наступні переваги перед іншими стіновими матеріалами:
  • міцність
  • довговічність
  • сейсмостійкість
  • теплопровідність
  • шумоізоляція
Від того, де, і за яких умов було створено будівельні матеріали, залежить успішність будівельного проекту. Довговічними та надійними вважаються будинки, при будівництві яких були використані лише якісні будівельні матеріали, виготовлені за стандартами ДСТУ.

Газобетон Харків

Перший газобетон був виготовлений у Швеції, згодом його почали застосовувати в інших країнах і зокрема в Україні. Період 60-х років відомий масштабним будівництвом споруд, коли поширилося використання газоблоків. З цього часу блоки з газобетону – найпопулярніший будівельний матеріал. Експлуатаційні переваги та доступність у ціні, дозволяють використовувати його у різних видах будівництва.

Чим відрізняється газобетон від пінобетону?

Основна відмінність цих матеріалів полягає у технології їх виробництва. Газобетон має структуру матеріалу з відкритими порами, а пінобетон - із закритими. Блоки із газобетону "дихають", а блоки з пінобетону — ні. Маючи однакову щільність, газобетон, завдяки спеціальній термообробці може нести набагато більше навантаження, ніж пінобетон. При однаковій міцності газобетонні блоки щільністю 400 кг/куб. м приблизно на 40% "тепліші" ніж блоки із пінобетону, які мають щільність 600-700 кг/куб. м.

Чим відрізняється газобетон від звичайного бетону?

Головна відмінність газобетону від звичайного бетону полягає у його складі. Звичайний бетон це суміш цементу, піску, щебеню і води, а газобетон - це штучний камінь, досить міцний матеріал, який має рівномірно розподілені по всьому об'єму пори.

Який потрібний інструмент для роботи з газобетоном?

Для роботи з газобетонними блоками Вам знадобиться наступний інструмент: зубчатий шпатель, відро для приготування клею для газобетоно або цементно-піщаного розчину, ручна ножівка для розпилювання блоків, а також інвентар для прибирання.

Чим можна утеплити газобетонну стіну?

Якщо дійсно виникає необхідність в додатковому утепленні газобетонних стін, то краще за все підходять мінералватні утеплювачі, які мають достатню паропроникність. Вони можуть забезпечити оптимальний режим експлуатації газобетонних стін.
Завод ХБМ (Харківські будівельні матеріали) об'єднує підприємства із виробництва різноманітних будівельних матеріалів та пропонує широкий асортимент продукції. За багато років роботи на вітчизняному ринку завод вийшов на високий професійний рівень виробництва стінових будматеріалів.
Здійснюємо доставку газобетонних блоків по Харківській області: Валки, Південне, Зміїв, Барвінкове, Люботин, Вовчанськ, Богодухів, Куп'янськ, Красноград, Чугуїв, Дергачі, Балаклія, Ізюм, Мерефа, Первомайськ, Лозова. Також оперативно здійснюємо доставку у будь-яку точку нашої країни.
Більш детально з асортиментом продукції та цінами на газобетон Ви можете ознайомитись у нашому прайс-листі
Досвідчені працівники заводу допоможуть вибрати Вам необхідний варіант та нададуть всю необхідну інформацію. У кожному даному випадку для Вас знайдеться оптимальне рішення.
Де придбати газобетон (газоблок) ХБМ? Газобетонні блоки від виробника з доставкою – Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Полтава, Вінниця, Донецьк, Запоріжжя, Кіровоград, Житомир, Суми, Чернігів, Черкаси, Львів, Хмельницький.

У Вас виникли запитання?

Ви завжди можете звернутися до нас за телефонами:
+38 (050) 323-03-00
+38 (067) 624-03-00
+38 (057) 789-03-00
(телефони доступні з 09:00 до 18:00 у робочі дні)
або напишіть в нашу службу продаж:
trade@kbm.ua