Асортимент та ціни на готову продукцію заводу "Харківські будматеріали"
Цей веб-сайт використовує файли cookie для більш комфортної роботи користувача
Політика конфіденційності
Приймаю
 
 
Завод Харківські будматеріали
since 1996

Бетон товарний

Максимально точне дотримання рецептури, послідовності приготування бетонної суміші, контроль якості на всіх етапах виробництва
Завод "Харківські будматеріали" виробляє товарний бетон на обладнанні компанії SIMEM (Італія) та на обладнанні компанії ELKON (Туреччина), визнаних лідерів в галузі обладнання для виробництва будівельних матеріалів. За своєю якістю товарний бетон ХБМ відповідає найвищим вимогам вітчизняних та європейських стандартів.
Товарний бетону заводу "Харківські будматеріали" має низку переваг перед аналогічною продукцією інших виробників, а саме:
  • сучасне обладнання, яке дозволяє виробляти товарний бетон лише найвищої якості;
  • здійснення ретельного контролю якості на всіх етапах виробництва;
  • наявність відповідних сертифікатів відповідності;
  • можливість замовити бетон з доставкою на будівельний об'єкт;
  • доступні та обгрунтовані ціни;
  • індивідуальний підхід до кожного покупця.
Цементні товарні бетони ХБМ виготовляються на бетонних вузлах італійської компанії SIMEM та турецької компанії ELKON.
Комп'ютерна система бетонного вузла дозволяє досягти високої точності дозування компонентів бетону і здатна розрахувати для подальшого виготовлення до 4000 рецептів бетону для житлових, торгових та промислових об'єктів.
Основними видами товарного бетону, виробленого на устаткуванні ХБМ є бетони різних марок – від М50 до М500 із використанням гранітного щебню фракцій 5-10 та 5-20.
Спеціальні хімічні добавки дозволяють виробляти суміші, придатні для застосування при температурі до -20°С. Вони підвищують якість бетону і надають йому додаткові спеціальні властивості, що дозволяє прискорити темпи ведення будівництва.
Акредитована заводська лабораторія, обладнана сучасними випробувальними засобами, здійснює постійний контроль продукції, що виготовляється.
Доставка товарного бетону на будівельні об'єкти здійснюється автомобільними бетонозмішувачами у необхідному обсязі та в точно призначений час.
Бетон - штучний кам'яний матеріал, що отримують в результаті твердіння ретельно перемішаної та ущільненої суміші (товарного бетону). Товарний бетон готують шляхом замішування мінеральної або органічної в'язкої речовини (наприклад, цементу) з водою та додаванням дрібного та/або великого заповнювачів (наприклад, гранітного щебню), взятих у певних пропорціях.
Бетони класифікують:
  • за основним призначенням;
  • за видом заповнювачів;
  • за видом в'язкої речовини;
  • за структурою;
  • за умовами твердіння.
Класифікація товарного бетону за основним призначенням
Класифікація товарного бетону за видом заповнювачів
  • бетони на щільних заповнювачах (наприклад, щебінь);
  • бетони на пористих (наприклад, керамзит);
  • бетони на спеціальних наповнювачах.
Класифікація бетонів за видом в'яжучої речовини
  • цементні;
  • силікатні;
  • гіпсові;
  • шлаколужні;
  • полімерцементні;
  • спеціальні.
Класифікація бетонів за структурою
  • щільної структури;
  • поризованої структури;
  • комірчастої структури;
  • крупно пористої структури.
Класифікація бетонів за умовами твердіння
  • твердіння у природних умовах;
  • твердіння в умовах тепловологісної обробки при атмосферному тиску;
  • твердіння в умовах тепловологісної обробки при тиску вище атмосферного (автоклавного твердіння).
Міцність товарного бетону
Міцність (здатність чинити опір зовнішнім силам не руйнуючись) – є найважливішою властивістю бетону.
Нею встановлюється клас бетону. Клас позначається латинською літерою «С» і цифрами, що показують тиск у мегапаскалях (МПа). Наприклад, позначення С20/25 означає, що бетон даного класу у 95% випадків витримує тиск 32 МПа. Вік бетону, що відповідає його класу за міцністю на стиск та осьове розтягування, призначається при проектуванні, виходячи з можливих реальних термінів завантаження конструкції проектними навантаженнями, способу зведення, умов твердіння бетону. За відсутності цих даних клас бетону встановлюється у віці 28 діб.
Поряд із класами, міцність бетону також задається марками, що позначаються латинською літерою «М» та цифрами від 50 до 1000, що означають межу міцності на стиск у кгс/см². ДБН 2 6-98:2009 «Бетонні та залізобетонні конструкції. Технічні умови» встановлює таку відповідність між марками та класами при коефіцієнті варіації міцності бетону 13,5 %
Щільність товарного бетону
Рухливість товарного бетону
Для прокачування насосом використовують суміші з показником рухливості не нижче за П4.
Водостійкість товарного бетону
Ця властивість бетону допомогає протистояти дії води, не руйнуючись. За водостійкістю бетон ділять на марки W2, W4, W6, W8 та W12 (марка означає тиск води, при якому зразок заввишки 15 см не пропускає воду в умовах стандартного випробування).
Теплопровідність товарного бетону
Характеризує здатність бетону передавати через свою товщину тепловий потік, що виникає через різницю температур на поверхнях бетону.
Морозостійкість товарного бетону
Здатність бетону при насиченні водою витримувати багаторазове заморожування та розморожування. Встановлені марки морозостійкості: F50, F75, F100, F150, F200, F300, F400, F500.
Застосування марок товарного бетону в будівництві
Застосування різних марок бетону залежить від завдань, цільового призначення, етапів робіт та видів виробів.
Бетон М100 (класи С8-С10) - використовують перед здійсненням заливання фундаментів та монтажу дорожніх бордюрів. З нього роблять підґрунтя для наступних етапів роботи.
Бетон М200 (класи С12-С15) - має найбільшу популярність у сфері будівництва. Ця марка підходить для створення виробів із залізобетону, встановлення фундаменту та монолітних плит. До складу бетонів цієї категорії та категорії М100 входить цемент 400 та 500 марки Портланд, піщані та гравійні добавки середньої фракції.
Бетон М300 (класи С20-С25) - застосовується для створення монолітних виробів та залізобетонних конструкцій, які використовуються на ділянках, що вимагають особливої міцності та надійності, при зведенні несучих перекриттів, прокладання теплотрас та інших ґрунтовних споруд. Для досягнення високих якісних показників суміш заповнюють щебнем замість гравію.
Бетон М400 (класи С25-С30) - призначений для спорудження мостів, спорудження монументальних будівель, створення залізобетонних елементів для облаштування функціональних територій. Розчин замішують виключно на гранітному щебні, заповнюють чистим піском, що не включає дрібні частинки пилу, мулу та інших сторонніх речовин.
Сьогодні товарний бетон широко застосовується у сучасному будівництві та займає провідні позиції серед пріоритетних будматеріалів.

Купити товарний бетон Харків

Сьогодні купити бетон у Харкові пропонують багато виробників. Ми успішно ведемо свою діяльність на ринку бетонних та будівельних матеріалів починаючи з минулого століття. Наші виробничі підприємства виготовляють якісні будівельні матеріали, що відповідають сучасним європейським стандартам. Вся наша продукція має необхідні сертифікати відповідності та якості. Якщо Вас цікавить якісний бетон від виробника, ви завжди можете звернутися до нас.
Наші переваги:
  • сучасні лінії обладнання, що дозволяють випускати продукцію лише найвищої якості;
  • здійснення ретельного контролю на всіх етапах виробництва;
  • можливість замовити бетон із доставкою міксером на потрібний вам об'єкт;
  • якісний бетон за доступною ціною – це про нас, оскільки ми пропонуємо своїм покупцям тільки обґрунтовані ціни;
  • ми цінуємо кожного покупця, тому ми забезпечимо індивідуальний підхід до кожного.

Бетон для стін та фундаменту від виробника

Товарний бетон є сумішшю, яка виготовляється в промислових умовах. Завод "Харківські будматеріали" виготовляє бетон на трьох бетонних вузлах, у т.ч. італійської компанії SIMEM та турецької компанії ELCON, що дозволяє досягти найвищої якості даної продукції. Бетон готовий до використання та доставляється на об'єкти будівництва. Для отримання якісного бетону при виробництві максимально точно дотримуються рецептура і послідовність приготування бетонної суміші. Контроль здійснюється на всіх виробничих етапах, тому бетонна суміш повністю відповідає вимогам ДСТУ.

З чого складається товарний бетон

Для отримання товарного бетону використовуються такі основні компоненти: цемент, вода, щебінь та пісок. Для кожного компонента висуваються свої вимоги якості, для того щоб кінцевий продукт володів необхідними характеристиками:
  1. Цемент повинен мати необхідну міцність.
  2. Пісок має бути чистим, певною вологістю, щільністю, зернистістю.
  3. Щебінь повинен бути без будь-яких домішок, кубоподібної групи. У процесі виробництва бетону щебінь прогрівається до певної температури.
  4. Вода має бути очищена від домішок чи солей, мати певний pH. Під час виробництва бетону використовується вода певної температури.
  5. При виробництві бетону всі інгредієнти поєднуються у чіткій послідовності. Їх пропорційне співвідношення та обсяг можуть змінюватися з урахуванням зовнішніх факторів та часу приготування бетонного розчину.

Будівельний бетон - критерії вибору

Вибираючи бетон, слід звертати увагу на низку критеріїв.
Міцність бетону – найважливіша характеристика. Від масштабності будівництва залежить вибір марки бетонної суміші. Наприклад, для будівництва багатоповерхового будинку слід вибирати бетон із підвищеним рівнем міцності. Це гарантуватиме довговічність експлуатації зведеної будівлі.
Морозостійкість та несприйнятливість до різних погодних умов також є важливими показниками в оцінці бетону. Закони фізики працюють постійно, навіть якщо візуально це не помітно. Наприклад, будь-які матеріали починають стискатися, коли їх температура становить нижча за нуль. Зовні це залишається непомітним, але якщо говорити про фундамент висотної будівлі, то через неправильно вибрану марку бетону, наслідки помилки можуть стати катастрофічними.
Рухливість чи пластичність бетону – це ще один показник матеріалу, на який слід звертати увагу. Цей критерій вказує на те, як рідкий бетон здатний заповнювати потрібну форму. Чим більше води містить розчин бетону, тим пластичніше буде маса. Бетон із невеликою пластичністю укладається з використанням спеціального обладнання. Це сприяє збільшенню щільності розчину та загальної міцності бетонної конструкції.
Ціна одного куба (куб. м) бетону також є одним із вирішальних факторів при виборі матеріалу. Прайс-лист на бетон, розміщений на нашому сайті та містить актуальну на сьогодні вартість запропонованої продукції.

Доставка готового бетону в Харкові та по області

Наша компанія успішно зарекомендувала себе на ринку, як якісний та надійний виробник, тому наші покупці замовляють у нас бетонну суміш із доставкою на певний об'єкт. Найчастіше вони замовляють готовий бетон для фундаменту, який ми доставляємо на будівельний майданчик у визначені терміни. Але, крім цього, у нас можна замовити й інші бетонні суміші та матеріали з бетону.
Вартість машини бетону можна уточнити у наших менеджерів. Оскільки вона залежатиме, в першу чергу, від об'єму, що замовляється, та марки бетонного розчину.

Переваги товарного бетону

До переваг, крім контролю якості на виробництві, можна віднести ще кілька позицій, а саме - рівномірне усадження по всій площі заливки, вигідна вартість, відсутність швів.
Вас цікавить якісний бетон за оптимальною ціною? Тоді Вам слід розпочати співпрацювати з нами вже зараз. Ви можете замовити товар через інтернет-магазин ХБМ або зателефонувати за вказаними на сайті номерами телефонів, щоб отримати необхідну консультацію або замовити товар, що вас цікавить. Менеджер-консультант докладно і кваліфіковано відповість на всі питання, які Вас цікавлять.

Від чого залежить міцність та довговічність бетону?

Міцність та довговічність бетону залежить від обраної марки бетону. Чим вище марка бетону, тим більшими властивостями міцності і довговічності має суміш. Марка бетону визначає співвідношення всіх складових бетону - піску, щебеню, цементу, води, добавок. У нас Ви можете замовити будь-яку марку бетону чи цементного розчину. Ми також маємо можливість виготовити бетонну суміш згідно технічного завдання замовника.

Чи можна укладати бетон під час дощу?

Ні, не можна. При попаданні води в бетонну суміш відбувається порушення водно-цементного співвідношення і, як наслідок, зниження марки бетону. Таким чином, якість бетону погіршується.

Яку марку бетону вибрати?

При виборі марки бетону необхідно керуватися проектом об'єкта, кліматичними умовами Вашого регіону, а також місцезнаходженням об'єкта будівництва. З усіх питань Ви можете проконсультуватися з нашим спеціалістом за телефонами, які розміщені на сайті.

Скільки часу є, щоб укласти бетон?

Бетонна суміш починає схоплюватись приблизно через 1,5 години після виробництва. Повне схоплювання суміші настає через 4 години. Таким чином, працювати з бетонною сумішшю можна близько 3 годин. Для уповільнення схоплювання ми використовуємо спеціальні добавки до бетону – модифікатори.

У Вас виникли запитання?

Ви завжди можете звернутися до нас за телефонами:
+38 (050) 323-03-00
+38 (067) 624-03-00
+38 (057) 789-03-00
(телефони доступні з 09:00 до 18:00 у робочі дні)
або напишіть нам:
trade@kbm.ua