Асортимент та ціни на готову продукцію заводу "Харківські будматеріали"
Цей веб-сайт використовує файли cookie для більш комфортної роботи користувача
Політика конфіденційності
Приймаю
 

Клей для газобетону МР2

 • до 3,5 разів заощаджує витрати на кладку блоку у порівнянні із застосуванням традиційної цементно-піщаної суміші
 • дозволяє застосовувати тонкошарову технологію кладки блоків
 • надає можливість коригувати положення блоку
 • має підвищене зчеплення до різних мінеральних основ, пластичний, морозостійкий, водостійкий, екологічно безпечний
Для кладки стін будівель з газобетону (пінобетону) за температури навколишнього середовища до -5⁰С
Клей для газобетону МР2 виготовлений на основі портландцементу, мінерального заповнювача та функціональних добавок. Має підвищене зчеплення до різних мінеральних основ, пластична, морозостійкий, водостійкий, екологічно безпечний.
Дозволяє з'єднувати будівельні блоки тонким шаром розчинної суміші з товщиною шову 3 мм, що дозволяє усунути появу так званих "містків холоду". Важливою перевагою перед використанням цементно-піщаної суміші є час коригування, що становить від 4 до 7 хвилин (час коригування цементно-піщаної суміші становить не більше 1 хв).
Дуже важливим показником клею для газобетону МР2 є його економічність, тому що дана суміш дозволяє виконувати кладку блоків застосовуючи, так звану, тонкошарову технологію кладки. Завдяки тонкошаровій технології кладки, одного мішка клею для газобетону МР2 (25 кг) вистачає для укладання 1 куб. м блоків газобетону (пінобетону) при товщині шову кладки 3 мм. Для кладки 1 куб. м блоків на цементно-піщаний розчин знадобиться близько 100-150 кг при товщині шову 10-15 мм.
Застосування клею для газобетону МР2 дозволяє значно знизити трудові, фінансові, а також інші витрати.

Клей для газобетону МР2

Харківські будматеріли
120
грн.
150
грн.
Умовне позначення суміші: Ц.1.МР2 ДСТУ Б В 2.7-126:2011
Пропорція суміші: 0,22 – 0,25 л води на 1 кг сухої суміші
Товщина шову: від 3 мм
Життєздатність розчину: до 2 годин
Витрата при товщині шару 1 мм: від 1,3 кг/кв. м
Міцність при стисканні: не менше 10,0 МПа
Міцність зчеплення з основою: не менше 0,2 МПа
Морозостійкість: не менше 35 циклів
Гарантійний термін зберігання: у непошкодженій упаковці: не більше 12 місяців з дати виготовлення
Упаковка: паперовий мішок, маса нетто 25 кг.
Пакет: 48 мішків на євро піддоні

Всі рекомендації та показники якості правильні при температурі навколишнього середовища +20°С та відносній вологості 60%. В інших умовах можлива зміна робочих параметрів суміші. Композиція містить цемент, при взаємодії з водою протікає лужна реакція, тому необхідно захищати очі та шкіру. При попаданні розчину у вічі необхідно промити їх водою і звернутися до лікаря.

Застосування клею для газобетону МР2

Підготовка основи

Основа (поверхня блоків) повинна бути міцною і очищеною від забруднень (пилу, масла, жиру), що знижують адгезію розчину до основи. Зволоження основ під час виконання робіт не потрібно. Перед укладанням першого ряду стіни необхідно ретельно вирівняти базову поверхню розчинною сумішшю.

Приготування кладочної суміші

Суха суміш змішується з чистою водою (температура води +20±5°C) у співвідношенні: 0,22–0,25 л води на 1 кг суміші (5,5–6,25 л на мішок 25 кг). Суху суміш висипають у ємність із заздалегідь відміреною кількістю води і перемішують за допомогою дриля з насадкою або вручну до отримання однорідної по всьому об'єму суміші. Потім дають розчинної суміші вистоятись протягом 5 хвилин для дозрівання і повторно перемішують. Використання розчинової суміші можливе протягом 2-х годин.

Порядок робіт

Суміш для кладки наноситься на поверхню блоку і розрівнюється зубчастим шпателем. Рекомендована величина зубців становить від 4 до 10 мм, залежно від точності геометрії блоків. Блоки мають бути покладені на шар розчинової суміші протягом 15 хвилин. Після укладання блоку його необхідно притиснути, щоб товщина шва після притискання становила 3-5 мм. Положення блоку коригується протягом не більше 7 хвилин після укладання. Роботи необхідно проводити при температурі повітря та основи від +5°С до +30°С.
Вся лінійка сухих будівельних сумішей заводу "Харківські будматеріали" виготовлена на обладнанні компанії M-TEC (Німеччина), визнаному європейському лідеру у галузі обладнання для виробництва сучасних будівельних матеріалів
Сухі будівельні суміші заводу "Харківські будматеріали" мають низку переваг перед аналогічною продукцією інших виробників, а саме:
 • доступна ціна - завод "Харківські будматеріали" реалізує сухі будівельні суміші власного виробництва без посередників;
 • один із кращих в Україні показників співвідношення ціни та якості - незважаючи на доступні ціни, якість продукції завжди відповідає найвищим вимогам вітчизняних та європейських стандартів, впроваджена система контролю якості на кожному етапі виробництва гарантує потрібний результат;
 • вся лінійка сухих будівельних сумішей ХБМ сертифікована;
 • можливість отримати консультації та поради, щодо застосування безпосередньо від спеціалістів підприємства, які займаються розробкою рецептур, підбором сировини, випробуваннями та виробництвом;
 • суворе дотримання правил зберігання та транспортування продукції замовнику.

Купити клей для газобетону, газоблоку у Харкові

Для зведення стін із газоблоку рекомендується використовувати спеціальний клей для газобетону, газоблоку на основі унікальних клейових сумішей з компонентами, що сприяють зміцненню конструкцій у вигляді:
 • цементу;
 • піску дрібної фіксації;
 • полімерних та модифікуючих добавок.
Такий склад дозволяє використовувати клейовий розчин за низьких температур повітря, аж до –10 градусів. На сайті з продажу будівельних матеріалів «Харківські будівельні матеріали» товар представлений у широкому асортименті, де кожен покупець зможе придбати за оптимальною ціною газобетонний клей в Харкові.

Клей для газобетону, газоблоку, піноблоку Харків

Для зведення газобетонної конструкції необхідно використовувати клеючі суміші міцної фіксації. Це один із головних критеріїв при доборі фіксуючого складу. І багато покупців стикаються саме з такою проблемою. Основними перевагами клею для газобетону, що визначають його попит у покупців, є:
 1. Будівельний матеріал еластичний та пластичний, що сприяє можливості укладання деталей зі швами не більше 2-3 мм. Відповідно витрата суміші при зведенні конструкцій мінімальна, так як і товщина шва невелика. Також ця властивість забезпечує хороше збереження тепла та виключає ймовірність тепловтрат у холодну пору року.
 2. Утримання вологості готової суміші в рамках допустимого мінімуму за рахунок того, що при приготуванні клейового складу поєднується 25 кг сухої суміші і лише 5,5 л. води.
 3. Наявність протиморозних добавок у складі готового клею для газобетону забезпечує йому високий рівень захисту від різких температурних коливань, і в результаті зведених конструкцій не страшні морози.
Можливість використання клею як шпаклювальний матеріал, що дозволить уникнути проблему утворення затверділих залишків матеріалу.
Робота з клеєм для газобетону вимагає попередньої підготовки та умінь. Властивість розчину схоплюватися протягом перших 10 хвилин, у новачків може викликати ряд професійних незручностей. Також однією з важливих переваг вважається швидке затвердіння маси і без утворення його усадки.

Особливості застосування клею для газобетону, його вартість та ціна

На сайті з продажу будівельних матеріалів «Харківські будівельні матеріали» існує можливість купити клей для газоблоків за ціною, нижчою від ринкової. Для більш тривалого терміну експлуатації та забезпечення всіх позитивних властивостей продукту рекомендуємо насамперед звертати увагу на його характеристики та правила використання:
 • зберігання продукту має бути виключно в теплому приміщенні, температура повітря в якому не повинна бути нижчою за +5 градусів;
 • суміш замішується у теплій воді, максимальний показник температури для якої + 60 градусів;
 • поверхні блоків повинні бути максимально чистими, без будь-яких забруднень і жирних плям (за наявності на поверхні блоків будь-яких опадів, чи то дощ, чи сніг, істотно погіршуються властивість клейової суміші);
 • замішування клею здійснюється у спеціальних ємностях, придатних для роботи виключно з клейовими сумішами (це дозволяє знизити витрату матеріалу та виключає ймовірність появи у його складі домішок).
Працювати із клеєм для газобетону дуже просто. Суміш легко наноситься та рівномірно розподіляється за допомогою спеціального шпателя.

Оптова та роздрібна ціна на клей для газобетону

Вартість клею для газобетону, газоблоку доступна для кожного покупця і набагато нижча за більшість конкуруючих торгових майданчиків з нами. Придбання товару через каталог можливе як оптом, так і в роздріб. У нас існує спрощена система замовлень та кур'єрської доставки по місту та області. Кожна позиція в каталозі має детальний опис та технічні характеристики. Будівництво із сайтом з продажу будівельних матеріалів «Харківські будівельні матеріали» – це завжди вигідно та економно. Ми надаємо регулярні акції та оптові знижки, що є додатковою вигодою, яка дозволяє суттєво заощадити витрати. Ми здійснюємо доставку клею для газобетону по місту Харкову, області та по всій Україні.

У Вас виникли запитання?

Ви завжди можете звернутися до нас за телефонами:
+38 (050) 323-03-00
+38 (067) 624-03-00
+38 (057) 789-03-00
(телефони доступні з 09:00 до 18:00 у робочі дні)
або напишіть нам:
trade@kbm.ua