Асортимент та ціни на готову продукцію заводу "Харківські будматеріали"
Цей веб-сайт використовує файли cookie для більш комфортної роботи користувача
Політика конфіденційності
Приймаю
 
 
Завод Харківські будматеріали
since 1996

Цегла силікатна лицьова

Зручний, широко використовуваний класичний будівельний матеріал, відмінними особливостями якого є точні геометричні розміри, висока міцність та морозостійкість
Цегла силікатна лицьова заводу "Харківські будматеріали" виготовлена на високоточному обладнанні компанії WKB (Німеччина), визнаного лідера в галузі обладнання для виробництва будівельних матеріалів. За своєю якістю цегла силікатна лицьова ХБМ відповідає найвищим вимогам вітчизняних та європейських стандартів.
Завод "Харківські будматеріали" виробляє:
 • повнотілу цеглу силікатну лицьову - для кладки як внутрішніх, так і зовнішніх стін, створення колон, стовпів та інших різних конструкцій, які, крім власної ваги, несуть додаткове навантаження;
 • пустотілу цеглу силікатну лицьову - для кладки внутрішніх та зовнішніх стін;
 • камінь силікатний лицьовий (подвійна, потрійна цегла силікатна лицьова) – новий, надійний стіновий матеріал для швидкого монтажу несучих стін, міжкімнатних та міжквартирних перегородок.

Розрахуйте за габаритними розмірами будівлі необхідну кількість силікатної цегли ХБМ та зробіть запит на комерційну пропозицію по поставці
Цегла силікатна лицьова ХБМ - зручний і широко використовуваний класичний будівельний матеріал, відмінними особливостями якого є точні геометричні розміри, висока міцність та морозостійкість. Споруди із силікатної цегли лицьової ХБМ довговічні, забезпечують високі експлуатаційні характеристики та створюють сприятливий мікроклімат у приміщеннях.
У виробництві цегли силікатної лицьової ХБМ використовуються лише природні матеріали – пісок, вапно та вода, що робить її екологічно чистим будівельним матеріалом.
Повнотіла цегла силікатна лицьова ХБМ
Використовується для кладки як внутрішніх, так і зовнішніх стін, створення колон, стовпів та інших різних конструкцій, які, крім власної ваги, несуть додаткове навантаження.
Пустотіла цегла силікатна лицьова ХБМ
Будівельний матеріал з мінімальним обсягом ненаскрізних круглих, щілиноподібних порожнин до 13%. Така цегла використовується як для кладки внутрішніх та зовнішніх стін, так і для кладки ненавантажених конструкцій. Її відмінною особливістю є легкість та високі теплоізоляційні властивості.
Силікатний камінь лицьовий (подвійна, потрійна цегла силікатна лицьова) ХБМ
Новий, надійний стіновий матеріал, який також виготовляється з екологічно чистих природних матеріалів: піску, меленого вапна та води. Його перевагами є економія розчину для кладки, зниження навантаження на фундамент будівлі, підвищення продуктивності процесу будівництва, чудова звукоізоляція та висока міцність. Камінь силікатний лицьовий ХБМ застосовується для швидкого монтажу несучих стін, міжкімнатних та міжквартирних перегородок всередині будівель. Ідеальна геометрія і рівна поверхня не вимагає оштукатурювання стін, потрібна тільки шпаклівка.
Міцність - основна характеристика цегли, здатність матеріалу чинити опір внутрішнім напруженням і деформаціям, не руйнуючись. Залежно від межі міцності при стисканні, цеглу поділяють на марки 125, 150, 200.
Марка – показник середньої межі міцності цегли при стисканні, що зазвичай становить 12,5-20 МПа, позначається буквою "М" із цифровим значенням. Цифри показують, яке навантаження на 1 кв. см може витримати цегла. Наприклад, марка 100 (М100) означає, що цегла гарантовано витримує навантаження 100 кг на 1 кв. см.
У стандартах низки країн (Україна, Канада, США) поряд з цим також регламентують межу міцності цегли при вигині.
Теплопровідність сухої силікатної цегли і каміння коливається від 0,45 до 0,7 Вт/(м*оС) і знаходиться в лінійній залежності від їх середньої щільності, і практично не залежить від числа і розташування порожнин. Випробування в кліматичній камері фрагментів стін, викладених із силікатної цегли та каміння різної пустотності, показали, що теплопровідність стін залежить тільки від щільності останніх. Теплоефективні стіни виходять лише при використанні багатопустотної силікатної цегли та каміння щільністю не вище 1450 кг/куб. м та акуратному веденні кладки (тонкий шар нежирного розчину щільністю не більше 1800 кг/куб. м, що не заповнює порожнечі в цеглині).
Водопоглинання – здатність матеріалу вбирати та утримувати у своїх порах вологу. За обсягом водопоглинання завжди менше 100%, а масою може бути і більше 100%. Це один із важливих показників якості силікатної цегли і є функцією його пористості, яка залежить від зернового складу суміші, її формувальної вологості, питомого тиску при ущільненні. За ДСТУ водопоглинання силікатної цегли має бути не менше ніж 6%. При насиченні водою міцність силікатної цеглини знижується в порівнянні з її міцністю в повітряно-сухому стані так само, як і в інших будівельних матеріалів, і це зниження зумовлено тими ж причинами.
Морозостійкість – це здатність матеріалу в насиченому водою стані витримувати багаторазове заморожування та розморожування без зниження міцності та маси, а також без появи тріщин, розшаровування, кришення. У нашій країні морозостійкість цегли, особливо лицьової, є поряд із міцністю найважливішим показником її довговічності. Морозостійкість рядової цеглини повинна становити не менше 15 циклів заморожування при температурі -150оС та відтавання у воді при температурі 15-200оС, а лицьової - не менше 25 циклів залежно від кліматичного поясу, частин та категорій будівель, у яких його застосовують. Вимоги до морозостійкості до цегли марок 150 і вище пред'являються тільки в тому випадку, якщо його застосовують для облицювання будівель. Цегла має пройти 25 циклів випробувань без зниження міцності більш ніж на 20%.
Атмосферостійкість – зміна властивостей матеріалу внаслідок впливу на нього комплексу факторів: змінного зволоження та висушування, карбонізації, заморожування та відтавання. Були проведені випробування: силікатна цегла різних класів міцності, зарита в ґрунт повністю або наполовину, а також лежача в лотках з водою та на бетонних плитах, покладених на поверхню землі. Було встановлено, що зовнішній вигляд цегли, що лежали 30 років у землі з дренуючим і не дренуючим ґрунтом, мало змінився, але їх поверхня розм'якшилася, а у цегли, частково закопаної у землю, відкрита частина залишилася без пошкоджень, хоча в деяких випадках поверхня покрилася мохом. Стан цегли, що знаходилася 30 років на бетонних плитах, залежав від її класу, міцність цегли, що пролежала в землі 20 років, зменшилася приблизно вдвічі. Загальновідомо, що міцність силікатної цеглини після остигання підвищується. Провели випробування цегли на зразках, відібраних від великої кількості партій (загалом 3 млн. шт.). По 10 цеглин з кожної проби розколювали навпіл, половинки різних цеглин складали попарно в певній послідовності і випробовували відразу, а інші укладали на стелажі і випробовували в тій же послідовності через 15 діб. При цьому було встановлено, що міцність цегли за цей час зросла в середньому на 10,6%, її вологість зменшилася з 9,6% до 3,5%, а вміст вільного окису кальцію знизився на 25% первісного. Таким чином, підвищення міцності силікатної цегли через 15 діб після виготовлення можна пояснити спільним впливом її висихання. Термографічними та рентгеноскопічними дослідженнями встановлено, що після випробування зразків у кліматичній камері помітних змін у цементуючій зв'язці не відзначається. Таким чином, можна вважати, що силікатна цегла, виготовлена з пісків різного мінерального складу, є атмосферостійким матеріалом.
Стійкість у воді та в агресивних середовищах визначається ступенем взаємодії речовини, що цементує, з агресивними середовищами, так як кварцовий пісок стійкий до більшості середовищ. Розрізняють газові та рідкі середовища, в яких стійкість силікатної цегли залежить від їхнього складу. З цих даних випливає, що силікатна цегла нестійка проти дії кислот, які розкладають гідросилікати і карбонати кальцію, що цементують зерна піску, а також проти агресивних газів, парів, що містяться в повітрі, і пилу при відносній вологості повітря більше 65%.
Жаростійкість. Було встановлено, що при нагріванні силікатної цегли до 200оС її міцність збільшується, потім починає падати поступово і при 600оС досягає початкової. Підвищення міцності цеглини при її прожарюванні до 200°С супроводжується збільшенням вмісту розчинної SiO2, що свідчить про подальше протікання реакції між вапном і кремнеземом. Грунтуючись на цих дослідженнях та досвіді експлуатації силікатної цегли в димоходах та димових трубах, дозволяється застосовувати силікатну цеглу М150 для кладки димових каналів у стінах, у тому числі від газових приладів, для обробок, вогнезахисної ізоляції та облицювання; М150 з морозостійкістю Мрз35 - для кладки димових труб вище горищного перекриття.
Коефіцієнти переведення умовних штук цегли силікатної в фізичні штуки:
 • цегла потовщена - k=1,3538 (відношення висот потовщеної цегли до одинарної: 1,3538 = 88/65 мм);
 • цегла одинарна - k=1,0000.
Для того, щоб перевести умовну кількість потовщеної цегли у фізичну, потрібно розділити на 1,3538, а для того, щоб фізичну кількість перевести в умовну кількість потрібно помножити на той же коефіцієнт 1,3538.
Пакування цегли силікатної лицьової здійснюється повністю автоматизованою лінією компанії WKB (Німеччина).
Лінія пакування має модульну конструкцію та гарантує отримання покупцями цеглу бездоганної якості.
Завантажені готовою силікатною лицьовою цеглою піддони подаються на ділянку пакування. Метод пакування, що застосовується - горизонтальна і вертикальна обв'язка штабелів цегли на піддонах. Така обв'язка забезпечує цілісність цегли під час транспортування, а плівка захищає цеглу від погодних впливів.
Контроль і дотримання заданих параметрів на всіх етапах виробничого процесу дозволяють забезпечити високу якість силікатної цегли лицьової. Збереження товарного вигляду та властивостей силікатної цегли забезпечується оптимальними схемами транспортування в процесі виробництва та високою якістю пакування кінцевого продукту.

Цегла силікатна лицьова ціна від заводу ХБМ

Силікатна цегла. Застосовується для зведення стін та перегородок, зазвичай має білий колір, добре зберігає тепло, відмінно ізолює приміщення від шуму. До переваг можна віднести невисоку ціну.
Вогнетривка цегла. Витримує високу температуру. Найчастіше застосовується для кладки камінів, печей, в металургії.
Гіперпресована цегла. Виготовляється із цементу за допомогою сильного пресування, потім її забарвлюють у потрібний колір. У зимовий період добре захищає від морозів, вологи, стійка до великих навантажень.
Клінкерна цегла. Виготовляється із глини при високих температурах.
Облицювальна цегла. Інша назва лицьової та фасадної цегли. Буває різних кольорів, гарно зберігає тепло взимку. Вартість лицьової цегли трохи вища за іншу. Але, якщо працювати безпосередньо з постачальником, то можна купити лицьову цеглу недорого.

Лицьова силікатна цегла недорого з доставкою по Україні

Різновиди силікатної цегли за щільністю:
 • повнотіла силікатна цегла - у таких видах не буває порожнин, використовуються у всіх видах будівництва;
 • пустотіла силікатна цегла - перевагами такої цегли є здатність гарно ізолювати від шуму завдяки порожнинам всередині, вона дешевша за повнотілу цеглу.
Звичайно, всіх покупців цікавить ціна лицьової цегли. Ціна залежить від міцності цегли, а також від виробника. Придбати лицьову цеглу від виробника в Харкові та в інших регіонах України можна у нас.
Завод ХБМ також пропонує широкий асортимент будівельних матеріалів, таких як:
 • силікатна цегла (лицьова, рядова);
 • газобетон (газоблок);
 • плити перекриття;
 • фундаментні блоки;
 • бетон;
 • сухі будівельні суміші.

У Вас виникли запитання?

Ви завжди можете звернутися до нас за телефонами:
+38 (050) 323-03-00
+38 (067) 624-03-00
+38 (057) 789-03-00
(телефони доступні з 09:00 до 18:00 у робочі дні)
або напишіть нам:
trade@kbm.ua