Асортимент та ціни на готову продукцію заводу "Харківські будматеріали"
Цей веб-сайт використовує файли cookie для більш комфортної роботи користувача
Політика конфіденційності
Приймаю
 

Цементно-піщаний розчин М150

  • для кладок і штукатурних робіт
  • легко наноситься на поверхню
  • морозостійкий, водостійкий, паропроникний
  • має підвищене зчеплення до різних основ
  • екологічно безпечний
Для внутрішніх та зовнішніх робіт, облаштування стяжок, кладки стінових матеріалів, виконання штукатурних робіт
Виготовляється з високоякісного цементу М500 Д0, фракціонованого піску та модифікуючих добавок провідних європейських виробників.
Має високу адгезію, паропроникний, легко наноситься на оброблювану поверхню, водо- і морозостійкий, екологічно безпечний.

Цементно-піщаний розчин М150

Харківські будматеріли
90
грн.
105
грн.
Умовне позначення суміші: ДСТУ П.Б.В.2.7-23-95
Пропорція суміші: 0,14–0,15 л води на 1 кг сухої суміші
Життєздатність розчину: до 1 години
Витрата при товщині шару 1 мм: близько 1,7 кг/кв. м
Крупність заповнювача: 1,25 мм
Міцність при стисканні: більше 15 МПа
Морозостійкість: не менше 25 циклів
Гарантійний термін зберігання: у непошкодженій упаковці - не більше 12 місяців з дати виготовлення
Упаковка: паперовий мішок, маса нетто – 25 кг.
Пакет: 48 мішків на євро піддоні

Всі рекомендації та показники якості правильні при температурі навколишнього середовища +20°С та відносній вологості 55%. В інших умовах можлива зміна робочих параметрів розчину. ЦПС містить цемент, при взаємодії з водою протікає лужна реакція, тому під час роботи берегти очі та шкіру. При попаданні розчину у вічі промити їх водою і звернутися до лікаря. Працювати у респіраторі.

Застосування цементно-піщаного розчину М150

Приготування цементно-піщаного розчину

Сухий розчин зачинити чистою водою (0,14-0,15 л води на 1 кг суміші), перемішати до однорідної маси низькооборотним дрилем з насадкою або вручну. Розчин витримати 5 хвилин і знову перемішати. При перерві в роботі більше 1 години та після закінчення робіт інструмент очистити та промити водою.

Порядок робіт

Температура основи та навколишнього середовища має бути в межах від +5°С до +30°С. Під час проведення зовнішніх робіт та протягом 48 годин після закінчення робіт виключити можливість потрапляння опадів та прямих сонячних променів. У приміщеннях підтримувати температуру в діапазоні від +5°С до +30°С за 2 доби до початку робіт, у процесі їх проведення та протягом 3 діб після закінчення робіт. Відносна вологість у цих приміщеннях має бути в межах 55-70%.

Штукатурка

Розчин укласти на підготовлену поверхню основи накиданням та розрівняти шпателем, теркою або правилом. Рухи виконувати знизу нагору. Обштукатурювання виконувати безперервно, згідно з правилом: «мокро по мокрому». При багатошаровому оштукатурюванні кожен наступний шар наносити після затвердіння попереднього. Нанесений шар розрівнювати до схоплювання розчину. При загальній товщині шару понад 20 мм використовувати армуючі елементи.

Стяжка

Роботи виконувати з ділянки, найбільш віддаленої від дверного отвору. Приготовлений розчин висипати й рівномірно розподілити. Подальше вирівнювання та загладжування проводити металевою теркою або механічними інструментами (дисковою машиною). У місцях примикання розчину до стін, колон або інших елементів встановити прокладки з еластичного матеріалу (наприклад: пінопласту). Якщо площа стяжки більше 20 кв. м, виконати деформаційні шви в готовому шарі, прорізаючи 2/3 товщини. Після цього шви заповнити еластичним матеріалом силіконовим герметиком. Під час робіт та протягом 12 годин після їх закінчення уникати протягів та прямих сонячних променів. Рекомендована товщина стяжки 5-40 мм.

Кладка

Застосовувати як класичний кладковий розчин. Товщина шва до 12 мм. Цегла зволожувати лише у разі високого водопоглинання.
Вся лінійка сухих будівельних сумішей заводу "Харківські будматеріали" виготовлена на обладнанні компанії M-TEC (Німеччина), визнаному європейському лідеру у галузі обладнання для виробництва сучасних будівельних матеріалів
Сухі будівельні суміші заводу "Харківські будматеріали" мають низку переваг перед аналогічною продукцією інших виробників, а саме:
  • доступна ціна - завод "Харківські будматеріали" реалізує сухі будівельні суміші власного виробництва без посередників;
  • один із кращих в Україні показників співвідношення ціни та якості - незважаючи на доступні ціни, якість продукції завжди відповідає найвищим вимогам вітчизняних та європейських стандартів, впроваджена система контролю якості на кожному етапі виробництва гарантує потрібний результат;
  • вся лінійка сухих будівельних сумішей ХБМ сертифікована;
  • можливість отримати консультації та поради, щодо застосування безпосередньо від спеціалістів підприємства, які займаються розробкою рецептур, підбором сировини, випробуваннями та виробництвом;
  • суворе дотримання правил зберігання та транспортування продукції замовнику.

Цементно піщана суміш Харків

Сайт з продажу ЦПС (цементно піщана суміш) «Харківські будівельні матеріали» – це надійний постачальник будівельних матеріалів, який реалізує ЦПС у Харкові. ЦПС має всі сертифікати якості та використовуються у всіх видах будівельних робіт. Ви хочете оформити замовлення та покупку цементно піщана суміш оптом у Харкові? Вам потрібний розрахунок вартості доставки будматеріалів на ваш об'єкт? Зателефонуйте нашим менеджерам за номерами телефонів, вказаних на сайті. Одним із базових матеріалів, за допомогою яких проводиться кладка стін, фундаментів, обробка швів, ремонт фундаментів, стін, стяжка підлоги, зведення перегородок, оздоблювальні роботи на стінах та інші види ремонтних робіт є ЦПС. Популярність матеріалу надає простота використання (для приготування розчину необхідна лише вода) та низька вартість. Класифікація матеріалу за кількістю в'яжучих добавок, щільністю та призначенням визначається за ДСТУ ЦПС Харків. Щільність у ЦПС може бути важка та легка; концентрація в'яжучих компонентів визначається, як складна та проста, залежно від вмісту однієї або кількох речовин; по галузі застосування – для кладки, штукатурних робіт та заливання. Відповідність характеристик стандарту розчинів суміші визначається за:
  • вологості;
  • діапазону температур;
  • пластичності;
  • густини;
  • розшаруваності.
При оцінці затверділого розчину враховується щільність, морозостійкість та міцність. Кладочні, ремонтні, вирівнюючі та штукатурні розчини неможливо приготувати без використання ЦПС, склад якої не повинен містити грудочок, бути сипким та сухим. Тому при покупці цементно-піщаної суміші у Харкові важливо контролювати дані показники якості матеріалу. Якщо суміш недостатньо сипка і включає щільні грудки, вона зберігалася в неприпустимих умовах. Обов'язково звертайте увагу на термін придатності. Поглинаючи вологу, суттєво погіршуються характеристики суміші, відповідно важливо перевіряти, щоб не було пошкоджень упаковки. Отже, за необхідності здійснення оперативної та безпроблемної купівлі ЦПС у Харкові, вартість якої є доступною для всіх, рекомендуємо відвідати сайт з продажу будівельних матеріалів «Харківські будівельні матеріали». Ми із задоволенням надамо вам допомогу у покупці ЦПС (цементно піщана суміш) для полегшення будівельних робіт, закладення міцного фундаменту або зведення надійних стін. З продукцією «Харківські будівельні матеріали» будь-які види робіт, пов'язані з ремонтом чи будівництвом, будуть виконані якісно, своєчасно та комфортно.

Купити ЦПС у Харкові

Цементно піщана суміш М100 – застосовується для фінішної обробки поверхні та оштукатурювання, включає до складу вапно та річковий пісок.
Цементно піщана суміш М150 – універсальна та найбільш популярна суміш, що використовується при ремонті та оздоблювальних роботах.
Цементно піщана суміш М200 – практично аналогічна М150, але склад міцніший, використовується також при бетонуванні та укладання блоків газобетону, шлакоблоку та піноблоку тощо.
Цементно піщана суміш М300 – свого роду це піскобетон, тому що склад включає дрібнозернистий бетон, основа застосування – удароміцні стяжки, заливання фундаментів, виробництво бетонних вертикальних частин будівель.
Цементно піщана суміш М400 – має іншу назву сухий бетон. Особливість даної марки полягає наявністю в її складі пластифікаторів, що сприяють збільшенню здатності витримувати різні перепади температур повітря та мінімізацію пористості бетону.

Цементно-піщана стяжка підлоги

На початковому етапі ремонтних робіт приміщень, призначених для житла, проводиться реставрація стін або підлоги, тому ЦПС відноситься до матеріалів першої необхідності. В даному випадку використання цементно піщаної суміші буває таких видів, таких як:
  • стяжка підлоги;
  • оштукатурювання та оздоблення.
На цьому етапі важливо підібрати відповідну марку суміші. Також слід виконати попередній демонтаж підлоги за допомогою відбійного молотка та перфоратора. Здійснюючи стяжку підлоги, проводиться вимірювання рівня, враховуючи товщину самої стяжки, яка повинна бути не менше 30 мм, і не більше 50 мм, далі розставляється розмітка і маяки. При завищених показниках товщини стяжки здійснюється армування з використанням сітки, інакше можлива усадка матеріалу з подальшою появою характерних тріщин. При неможливості застосування армування (не відповідність будівлі або висока вартість) фахівцями рекомендується застосування поліпропіленової фібри, що надає еластичність поверхні через оперативну та повноцінну здатність вбирати рідину. Маркування та розмітка проводиться за допомогою стяжкової мотузки, волосіні або нитки. Маячки роблять із профілю CD, UD.

ЦПС (цементно піщана суміш) за низькою ціною

Для визначення кубатури необхідного обсягу суміші, перемножується довжина, ширина та висота підлоги, яка облаштовується. Стандартне пропорційне використання піску до цементу 1:3 (1 кг цементу, 3 кг піску, 0,5 л води). Відповідно, на 1600 кг піску слід використовувати 350 кг. цементу. Механізм використання готової суміші для стяжки відбувається набагато простіше. За допомогою електричного будівельного міксера змішується ЦПС та вода із розрахунку 20 кг суміші на 1 кв. м. площі майбутньої стяжки.

Стяжка

Такий вид ремонтних робіт передбачає виливання ЦПС (цементно піщана суміш) у простір між маячками та розрівнювання її будівельною кельмою. Використовуючи правила або рейки згладжується покриття, розподіляючи частини суміші, що залишилися в нерівності, горби і ямки, які могли утворитися при заливанні ЦПС (цементно піщана суміш). Рекомендується виконувати даний спектр ремонтних робіт групою будівельників, тому що одному майстру або ще новачкові якісно зробити заливку підлоги неможливо. Таким чином, весь процес заливання підлоги проведено та завершено. Вже наступної доби дозволяється акуратно ходити по підлозі і здійснювати роботи з вирівнювання за допомогою кельми, інакше можливо залишаться бугри та отвори від маячків (за умови, що вони демонтуються і згодом заллються спеціальною будівельною сумішшю). При цьому необхідно зволожувати їх, використовуючи невеликі обсяги рідини. Для того, щоб підвищити міцність підлоги, використовуючи спеціальну гладилку, попередньо розрівнюється однаково насипаний зверху підлоги цемент. Відповідно до норм, повноцінне висихання заливання підлоги здійснюється протягом 28 діб.

У Вас виникли запитання?

Ви завжди можете звернутися до нас за телефонами:
+38 (050) 323-03-00
+38 (067) 624-03-00
+38 (057) 789-03-00
(телефони доступні з 09:00 до 18:00 у робочі дні)
або напишіть нам:
trade@kbm.ua