Асортимент та ціни на готову продукцію заводу "Харківські будматеріали"
Цей веб-сайт використовує файли cookie для більш комфортної роботи користувача
Політика конфіденційності
Приймаю
 
 
Завод Харківські будматеріали
since 1996

Цегла силікатна рядова

Зручний, широко використовуваний класичний будівельний матеріал, за своїми параметрами здатний зберігати тепло навіть у дуже вологому кліматі та при сильних перепадах температур
Цегла силікатна рядова заводу "Харківські будматеріали" виробляється виключно за нормами та стандартами ДСТУ, що гарантує їй високу якість. Будинки із цегли силікатної рядової ХБМ довговічні, забезпечують високі експлуатаційні характеристики та створюють сприятливий мікроклімат у приміщеннях.
Завод "Харківські будматеріали" виробляє:
  • повнотілу цеглу силікатну рядову - для кладки як внутрішніх, так і зовнішніх стін, створення колон, стовпів та інших різних будівельних конструкцій, які, крім власної ваги, несуть додаткове навантаження;
  • пустотілу цеглу силікатну рядову - для кладки внутрішніх та зовнішніх стін.

Розрахуйте за габаритними розмірами будівлі необхідну кількість силікатної цегли ХБМ та зробіть запит на комерційну пропозицію по поставці
Цегла силікатна рядова ХБМ - зручний і широко використовуваний класичний будівельний матеріал, відмінними особливостями якого є точні геометричні розміри, висока міцність та морозостійкість. Споруди із силікатної цегли рядової ХБМ довговічні, забезпечують високі експлуатаційні характеристики та створюють сприятливий мікроклімат у приміщеннях.
У виробництві цегли силікатної рядової ХБМ використовуються лише природні матеріали – пісок, вапно та вода, що робить її екологічно чистим будівельним матеріалом.
Повнотіла цегла силікатна рядова ХБМ
Використовується для кладки як внутрішніх, так і зовнішніх стін, створення колон, стовпів та інших різних конструкцій, які, крім власної ваги, несуть додаткове навантаження.
Пустотіла цегла силікатна рядова ХБМ
Будівельний матеріал з мінімальним обсягом ненаскрізних круглих, щілиноподібних порожнин до 13%. Така цегла використовується як для кладки внутрішніх та зовнішніх стін, так і для кладки ненавантажених конструкцій. Її відмінною особливістю є легкість та високі теплоізоляційні властивості.
Міцність - основна характеристика цегли, здатність матеріалу чинити опір внутрішнім напруженням і деформаціям, не руйнуючись. Залежно від межі міцності при стисканні, цеглу поділяють на марки 125, 150, 200.
Марка – показник середньої межі міцності цегли при стисканні, що зазвичай становить 12,5-20 МПа, позначається буквою "М" із цифровим значенням. Цифри показують, яке навантаження на 1 кв. см може витримати цегла. Наприклад, марка 100 (М100) означає, що цегла гарантовано витримує навантаження 100 кг на 1 кв. см.
У стандартах низки країн (Україна, Канада, США) поряд з цим також регламентують межу міцності цегли при вигині.
Теплопровідність сухої силікатної цегли і каміння коливається від 0,45 до 0,7 Вт/(м*оС) і знаходиться в лінійній залежності від їх середньої щільності, і практично не залежить від числа і розташування порожнин. Випробування в кліматичній камері фрагментів стін, викладених із силікатної цегли та каміння різної пустотності, показали, що теплопровідність стін залежить тільки від щільності останніх. Теплоефективні стіни виходять лише при використанні багатопустотної силікатної цегли та каміння щільністю не вище 1450 кг/куб. м та акуратному веденні кладки (тонкий шар нежирного розчину щільністю не більше 1800 кг/куб. м, що не заповнює порожнечі в цеглині).
Водопоглинання – здатність матеріалу вбирати та утримувати у своїх порах вологу. За обсягом водопоглинання завжди менше 100%, а масою може бути і більше 100%. Це один із важливих показників якості силікатної цегли і є функцією його пористості, яка залежить від зернового складу суміші, її формувальної вологості, питомого тиску при ущільненні. За ДСТУ водопоглинання силікатної цегли має бути не менше ніж 6%. При насиченні водою міцність силікатної цеглини знижується в порівнянні з її міцністю в повітряно-сухому стані так само, як і в інших будівельних матеріалів, і це зниження зумовлено тими ж причинами.
Морозостійкість – це здатність матеріалу в насиченому водою стані витримувати багаторазове заморожування та розморожування без зниження міцності та маси, а також без появи тріщин, розшаровування, кришення. У нашій країні морозостійкість цегли, особливо лицьової, є поряд із міцністю найважливішим показником її довговічності. Морозостійкість рядової цеглини повинна становити не менше 15 циклів заморожування при температурі -150оС та відтавання у воді при температурі 15-200оС, а лицьової - не менше 25 циклів залежно від кліматичного поясу, частин та категорій будівель, у яких його застосовують. Вимоги до морозостійкості до цегли марок 150 і вище пред'являються тільки в тому випадку, якщо його застосовують для облицювання будівель. Цегла має пройти 25 циклів випробувань без зниження міцності більш ніж на 20%.
Атмосферостійкість – зміна властивостей матеріалу внаслідок впливу на нього комплексу факторів: змінного зволоження та висушування, карбонізації, заморожування та відтавання. Були проведені випробування: силікатна цегла різних класів міцності, зарита в ґрунт повністю або наполовину, а також лежача в лотках з водою та на бетонних плитах, покладених на поверхню землі. Було встановлено, що зовнішній вигляд цегли, що лежали 30 років у землі з дренуючим і не дренуючим ґрунтом, мало змінився, але їх поверхня розм'якшилася, а у цегли, частково закопаної у землю, відкрита частина залишилася без пошкоджень, хоча в деяких випадках поверхня покрилася мохом. Стан цегли, що знаходилася 30 років на бетонних плитах, залежав від її класу, міцність цегли, що пролежала в землі 20 років, зменшилася приблизно вдвічі. Загальновідомо, що міцність силікатної цеглини після остигання підвищується. Провели випробування цегли на зразках, відібраних від великої кількості партій (загалом 3 млн. шт.). По 10 цеглин з кожної проби розколювали навпіл, половинки різних цеглин складали попарно в певній послідовності і випробовували відразу, а інші укладали на стелажі і випробовували в тій же послідовності через 15 діб. При цьому було встановлено, що міцність цегли за цей час зросла в середньому на 10,6%, її вологість зменшилася з 9,6% до 3,5%, а вміст вільного окису кальцію знизився на 25% первісного. Таким чином, підвищення міцності силікатної цегли через 15 діб після виготовлення можна пояснити спільним впливом її висихання. Термографічними та рентгеноскопічними дослідженнями встановлено, що після випробування зразків у кліматичній камері помітних змін у цементуючій зв'язці не відзначається. Таким чином, можна вважати, що силікатна цегла, виготовлена з пісків різного мінерального складу, є атмосферостійким матеріалом.
Стійкість у воді та в агресивних середовищах визначається ступенем взаємодії речовини, що цементує, з агресивними середовищами, так як кварцовий пісок стійкий до більшості середовищ. Розрізняють газові та рідкі середовища, в яких стійкість силікатної цегли залежить від їхнього складу. З цих даних випливає, що силікатна цегла нестійка проти дії кислот, які розкладають гідросилікати і карбонати кальцію, що цементують зерна піску, а також проти агресивних газів, парів, що містяться в повітрі, і пилу при відносній вологості повітря більше 65%.
Жаростійкість. Було встановлено, що при нагріванні силікатної цегли до 200оС її міцність збільшується, потім починає падати поступово і при 600оС досягає початкової. Підвищення міцності цеглини при її прожарюванні до 200°С супроводжується збільшенням вмісту розчинної SiO2, що свідчить про подальше протікання реакції між вапном і кремнеземом. Грунтуючись на цих дослідженнях та досвіді експлуатації силікатної цегли в димоходах та димових трубах, дозволяється застосовувати силікатну цеглу М150 для кладки димових каналів у стінах, у тому числі від газових приладів, для обробок, вогнезахисної ізоляції та облицювання; М150 з морозостійкістю Мрз35 - для кладки димових труб вище горищного перекриття.
Коефіцієнти переведення умовних штук цегли силікатної в фізичні штуки:
  • цегла потовщена - k=1,3538 (відношення висот потовщеної цегли до одинарної: 1,3538 = 88/65 мм);
  • цегла одинарна - k=1,0000.
Для того, щоб перевести умовну кількість потовщеної цегли у фізичну, потрібно розділити на 1,3538, а для того, щоб фізичну кількість перевести в умовну кількість потрібно помножити на той же коефіцієнт 1,3538.
Пакет
Добірна цегла, укладена спеціальним чином і обв'язана поліестеровими стрічками.
Пакування цегли проводиться методом ручного укладання під наглядом служби контролю якості, що унеможливлює брак та гарантує високу якість пакетованої силікатної цегли.
Метод пакування - горизонтальна і вертикальна обв'язка штабелів цегли. Обв'язка забезпечує збереження цегли під час транспортування.
Навал
Збереження товарного вигляду та властивостей силікатної цегли забезпечується оптимальними схемами транспортування в процесі виробництва та високою якістю упаковки кінцевого продукту.
Навантаження силікатної цегли ХБМ навалом на транспортний засіб здійснюється "клітками" за допомогою спеціальних механічних захватів.
Ми застосовуємо чотиристоронні захоплення та різні групуючі системи. Тільки так можна гарантувати високу якість пакування та навантаження силікатної цегли.

Купити силікатну цеглу Харків від заводу ХБМ

Силікатна цегла в Харкові є одним з найпопулярніших будівельних матеріалів. Класична біла цегла за своїми параметрами перевершує багато стінових матеріалів і здатна зберегти тепло в будинку навіть у дуже вологому кліматі і при сильних перепадах температур.
Свою назву цей будматеріал отримав через склад суміші з піску і вапна (в співвідношенні 9:1). Сучасні технології дозволяють додавати до складу силыкатної цегли спеціальні модифікатори, які підвищують морозостійкість та міцність матеріалу. На відміну від керамічної цегли, силікатна цегла здатна забезпечити значно кращу звуко- та теплоізоляцію.

Деякі обмеження на використання силікатної цегли

Біла силікатна цегла через її занижену жаростійкість не підходить для кладки димоходів і печей.

Переваги силікатної цегли

Перевагами силікатної цегли є:
  • екологічність - силікатна цегла виготовляється із природних матеріалів за допомогою автоклавного синтезу.
  • цегла біла силікатна має занчно більшу щільність ніж у керамічною цегли.
  • має високі показники міцності та морозостійкості - за цими характеристиками силікатна цегла перевершує легкі бетони.
  • надійність та широкий асортимент - кольорова силікатна цегла часто застосовується у декоруванні фасадів житлових та громадських будівель.

Ціна білої силікатної цегли оптом та за штуку

Розрізняють одинарну силікатну цеглу та цеглу білу полуторну силікатну. У свою чергу, силікатна цегла може бути повнотілою або пустотілою. Рідше використовується подвійна силікатна цегла. Вибираючи силікатну цеглу в Харкові, слід орієнтуватися на область її застосування та звертати увагу на такі характеристики, як водопоглинання, теплопровідність, стійкість до низьких та високих температур.
Основним показником цього будматеріалу є його міцність, тобто здатність чинити опір внутрішнім і зовнішнім напруженням та деформаціям. Залежно від межі міцності при стисканні силікатна цегла розподіляється на марки, які позначаються цифрами 75, 125, 150, 200, 250, 300. Ця цифра визначає яку масу витримає поверхню цегли. Наприклад, силікатна цегла М200 витримує навантаження 250 кг на 1 квадратний сантиметр поверхні.
Вся силікатна цегла виробляється виключно за нормами та стандартами ДСТУ, які передбачають вологостійкість виробу не більше 6%. При виготовленні, силікатна цегла витримує низку випробувань, які можуть гарантувати її якість. Так, надійна цегла має пройти 25 циклів заморожування та відтавання, втративши при цьому не більше 20% початкової міцності.

Будівельна силікатна цегла, доставка по Україні

Якщо Ви бажаєте купити силікатну цеглу в Харкові, Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Сумах, Полтаві або в іншому місті України, зверніть увагу на продукцію заводу «Харківські будматеріали» (ХБМ). У нас ви зможете купити силікатну цеглу оптом, ціна якої вас повністю влаштує. Ви не переплачуєте посередникам, а купуєте будматеріали у безпосереднього виробника. Питання доставки силікатної цеглини краще обговорити безпосередньо з менеджером компанії. Ми доставляємо товар у точно обумовлений час, дозволяючи вам дотримуватись всіх спланованих термінів будівельних робіт.
Вибираючи силікатну цеглу в Харкові або за її межами, звертайтесь до ХБМ. У нас Ви зможете купити лише якісні будматеріали за доступними цінами.

Як визначити якість цегли?

Головним показником якості цегли є міцність - гранично допустиме навантаження на 1 кв. см. Ця інформація є в марці цегли, яка позначається буквою «М» із відповідним цифровим значенням (наприклад, М75). Цегла різних марок може витримувати навантаження від 75 до 300 кг на 1 кв. см. Для будівництва приватного будинку переважно використовують цеглу марки М150. Існує ще ряд інших характеристик, за якими можна визначати якість цегли, проте їх набір залежатиме від конкретного виду - повнотіла або пустотіла.

Яким способом можна визначити браковану цеглу?

Якість цегли часто є прихованим аспектом, зумовленим технологічними порушеннями під час її виробництва. Однак під час огляду цегли варто звернути увагу на кілька ознак. Серцевина повинна мати більш насичений колір, ніж поверхня, і видавати звук при ударі. Однак слід пам'ятати, що ці характеристики можуть змінюватись в залежності від типу та виробника цегли. При виборі цегли також необхідно враховувати інші ознаки браку, такі як наявність тріщин, вм'ятин та інших дефектів. Крім того, рекомендується ретельно оглянути всю партію цеглини перед її використанням у будівництві, щоб уникнути можливості використання бракованого матеріалу.

Яку цеглу краще використовувати для облицювання зовнішніх стін?

Для облицювання зовнішніх стін будівлі використовують спеціальну облицювальну або так звану лицьову цеглу, яка має більш привабливий зовнішній вигляд, ніж рядова. При виробництві такої цегли застосовують спеціальні технології виконання поверхонь граней, яка може бути як гладкою, так і текстутованою. Також для облицювання можна використовувати фасонну цеглу із зрізаними кутами, спеціальними фасками. Популярний ангобом – оздоблювальний цегляний з кольоровим зовнішнім покриттям. І, нарешті, для облицювання фасаду можна порекомендувати клінкер – цегла підвищеної міцності, яка виготовляється з глини високої якості, має відмінні експлуатаційні якості та представлена на ринку великою різноманітністю матеріалів різної колірної гами та фактури.

Чим відрізняється біла цегла від червоної?

Принципова відмінність полягає в тому, що червона цегла переважно складається із обпаленої глини, а біла – із силікатної суміші вапна та піску. Біла повнотіла силікатна цегла через нижчі витрати на виробництво має нижчу вартість. Однак силікатна цегла менш стійка до впливу вологи і перепадів температур, а також більшою мірою схильна до розтріскування. Білу цеглу застосовують при будівництві фасадних частин будівель. Червона цегла, природно, має кращі експлуатаційні якості, має меншу вагу і характеризується більшим різноманіттям типів, класів і видів.
Завод "ХБМ" пропонує широкий асортимент будівельних матеріалів, таких як: силікатна цегла (лицьова, рядова), газобетон (газоблок), плити перекриття, фундаментні блоки, бетон та сухі будівельні суміші.

У Вас виникли запитання?

Ви завжди можете звернутися до нас за телефонами:
+38 (050) 323-03-00
+38 (067) 624-03-00
+38 (057) 789-03-00
(телефони доступні з 09:00 до 18:00 у робочі дні)
або напишіть нам:
trade@kbm.ua